O Nas

Nasza historia

Wszystko zaczęło się od naszej Babci Danusi, która specjalizowała się w robieniu na drutach, szyciu na maszynie i robieniu na szydełku.
Kobiety w naszej rodzinie od zawsze były kreatywne i przejawiały manualne zdolności.
Jesteśmy firmą rodzinną w której umiejętności przekazywane są z pokolenia na pokolenie.
z babcią
Wnuczka i obecna właścicielka firmy Agnieszka Strzelecka – Kibalczyc postanowiła wykorzystać te zdolności i tak w 2000 r powstała pracownia artystyczna  MANUFAKTURA.
W pracowni powstają rzeczy użytkowe i dekoracyjne z wełny, sznurka i tkaniny.
Produkty są ręcznie wykonywane, są oryginalne i niepowtarzalne, nadają wnętrzom artystyczną duszę.
Dzisiaj oprócz rękodzieła zajmujemy się również ziołami. Naszą działalnością jest Manufaktura ZIELARNIA założona w 2012 r. Posiadamy własną ekologiczną plantację ziół i krzewów. Uprawiamy tu różne polskie zioła, które są ręcznie zbierane, suszone w naturalnych warunkach i ręcznie kruszone. Dzięki temu zachowują swój cały aromat i właściwości lecznicze. Wykorzystujemy je do wykonania naturalnych produktów do kąpieli i pielęgnacji ciała, dekoracji i oryginalnych upominków.
W 2018 roku z inicjatywy prawnuczki i córki właścicielki Aleksandry powstaje kolejny pomysł na działalność. Zaczynamy tworzyć rękodzieło dla siebie i bliskich. Wykonujemy na zamówienie oryginalne i niepowtarzalne grube czapki, szaliki i kominy. I tak powstaje Manufaktura Ciepła.
I żeby to wszystko uporządkować w 2021 roku powstaje nowa nazwa firmy Trzy manufaktury, odświeżamy logo, tworzymy nową czytelną stronę i sklep w którym zachowujemy wszystkie dotychczasowe produkty.
Jeżeli lubisz rzeczy ręcznie wykonane i niepowtarzalne z artystyczną duszą to nasz sklep jest dla ciebie. Posiadamy bardzo duży wybór różnych ciekawych produktów, więc na pewno znajdziesz coś dla siebie lub na prezent dla swoich bliskich.
 
Serdecznie zapraszamy na zakupy 🙂

Piszą o nas

Program TV