Oferta dla firm

Pracownia od lat wytwarza rękodzieło artystyczne dla firm i osób prywatnych. Nasze produkty to oryginalne, ręcznie robione przedmioty codziennego użytku oraz elementy dekoracyjne do domu, firmy i biura.

Wśród naszych klientów, największym zainteresowaniem cieszą się nasze zestawy z Sakiewkami  Ziołowymi i Woreczki Zapachowe. Tworzymy je z różnych  tkanin i materiałów, w różnych kolorach i wzorach o nietypowych kształtach i rozmiarach. Do ich napełniania wykorzystujemy tylko naturalne aromatyczne zioła pochodzące z naszej ekologicznej plantacji.

Zlecenia realizujemy na bieżąco, by jak najdłużej utrzymywał się intensywny zapach i świeżość naszych produktów.

Zestawy ziołowe i woreczki zapachowe  wykonujemy dla firm z ich metkami, logiem lub specjalną treścią. Przyjmujemy duże zamówienia, dostosowujemy ofertę tematyczną i kolorystyczną do potrzeb klienta według danego budżetu.

Zapraszamy również do współpracy B2B – drogerie internetowe, sklepy zielarskie, gabinety kosmetyczne, salony odnowy biologicznej, sklepy z prezentami, kwiaciarnie, mydlarnie ….

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą po prostu napisz do nas lub zadzwoń. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i przygotujemy ofertę specjalne dla twojej firmy. 

 

Pracowaliśmy dla: